Piękna katastrofa 2: Romans, który Cię porwie

Piękna katastrofa 2: Romans

Film ″Piękna katastrofa 2″ kontynuuje historię Abby i Travisa po szalonej nocy w Las Vegas. Po przebudzeniu oboje odkrywają, że mają ból głowy, dużo forsy, którą Abby wygrała w kasynie, oraz obrączki na palcach. W środku chaosu okazuje się, że w przypływie namiętności związali się małżeństwem.

Postanawiają spędzić miodowy miesiąc w Meksyku w towarzystwie znajomych i rodziny. Jednak przed rozpoczęciem spokojnego wypoczynku muszą stawić czoła mafii, którą ściga Benny razem ze swoimi osiłkami. Zadanie Abby i Travisa staje się trudniejsze, muszą chronić swoje bogactwo i zapewnić bezpieczeństwo swoim bliskim.

 

Tytuł filmu Piękna katastrofa 2
Gatunek Dramat / Romans
Data premiery światowej 28 kwietnia 2023
Czas trwania 95 min
Reżyser Roger Kumble
Aktorzy Virginia Gardner, Dylan Sprouse, Rob Estes
Ograniczenie wiekowe Od 15 lat
Data premiery kinowej w Polsce 9 lutego 2024

Oceny i opinie

Film ″Piękna katastrofa 2″ spotkał się z mieszanką opinii. Część widzów ceni go za humor i nasycony emocjami romans, którym porusza serca. Inni uważają, że jest to lekka komedia, idealna na odprężenie, aczkolwiek nieco słabsza od pierwszej części.

Recenzje krytyków również są podzielone. Niektórzy chwalą reżyserię Rogera Kumble’a, który umiejętnie łączy humor z emocjami, tworząc film dla młodzieży z elementami romantycznymi. Inni jednak twierdzą, że film brakuje oryginalności i mocnych punktów.

Podsumowanie

″Piękna katastrofa 2″ to kontynuacja popularnej komedii romantycznej, która próbuje nawiązać do stylu filmów dla młodzieży z przełomu wieków. Choć nie jest on doskonały, ma swój urok i potrafi dostarczyć rozrywki oraz emocji widowni. Jeśli jesteś fanem poprzednich części lub szukasz lekkiego filmu, który pozwoli ci się odprężyć, warto dać mu szansę.