Thriller, który nie pozwoli Ci spać – “Bagażnik – uwięziona”

″Bagażnik – uwięziona″ to poruszający, pełen napięcia niemiecki thriller, który wciąga widza od pierwszej minuty. Film opowiada historię 28-letniej studentki medycyny, Maliny, która budzi się w zamkniętym bagażniku samochodu, bez żadnych wspomnień o tym, co się z nią stało. Związaną i pozbawioną czucia Malinę jedynie telefon łączy z resztą świata. Musi zatem użyć wszystkich swoich sił i umiejętności, aby przetrwać oraz wezwać pomoc.

Obsada i premiera

Reżyseria Marc Schießer
Obsada Sina Martens, Luise Helm, Elisa Kühne
Data światowej premiery 26 stycznia 2024

Fabuła

″Bagażnik – uwięziona″ rzuca widza w wir emocji i nieustannego napięcia. Malina, bohaterka filmu, odkrywa, że oprócz braku wspomnień z bagażnika zabrakło jej również pewnych podstawowych zdolności. Jedyne, co ma, to telefon komórkowy. Zdesperowana i przerażona, próbuje przypomnieć sobie, co się stało, odtwarzając nagrania z wyjazdu, który przebiegał tragicznie. Malina zdaje sobie sprawę, że została porwana i musi podjąć desperacką walkę o przetrwanie.

Akcja filmu koncentruje się na Malinie, która zmuszona jest działać w skrajnych warunkach, byle przetrwać. Widzowie zostają wciągnięci w jej emocjonalną podróż, są świadkami każdego strachu i nadziei, jakich doświadcza. Reżyser Marc Schießer doskonale opanował sztukę budowania atmosfery, tworząc film pełen napięcia i tajemnicy.

Podsumowanie

″Bagażnik – uwięziona″ to wstrząsający thriller, który zapewnia pełne emocji doświadczenie kinowe. Sina Martens w roli Maliny wspaniale oddaje desperację i siłę woli swojej bohaterki. Reżyser Marc Schießer wykreował film, który wstrząsa widzem i trzyma go w napięciu do ostatnich minut. Choć nie znamy jeszcze daty polskiej premiery kinowej, warto śledzić informacje na ten temat i nie przegapić okazji, by zobaczyć ten poruszający film na dużym ekranie.