Recenzja filmu Madame Web

scena z filmu madame web

Film ″Madame Web″ to opowieść o Cassandrze Webb, ratowniczce medycznej pracującej w Nowym Jorku. Cassandre zaczyna odkrywać w sobie zdolność jasnowidzenia i widzi wizje śmierci trzech nastoletnich dziewcząt. Postanawia działać i próbować ocalić ich życie przed niebezpiecznym przeciwnikiem.

Data światowej premiery: 2024

Aktorzy: Dakota Johnson, Sydney Sweeney, Isabela Merced, Celeste O’Connor

Nudny i bezsensowny

Recenzje filmu ″Madame Web″ są zdecydowanie mieszane. Film otrzymuje negatywne recenzje ze względu na nudną fabułę i brak sensowności. Twórcy nie potrafili skonstruować interesującej historii ani dobrze wykorzystać akcji w filmie.

Główna bohaterka, Cassandra Webb, grana przez Dakotę Johnson, jest chwalona za humor w jej interpretacji postaci. Jednakże, sam film nie dostarcza wystarczająco ciekawych elementów, które zainteresują widza.

Brak zrozumienia dla postaci

Jedną z największych wad filmu ″Madame Web″ jest brak zrozumienia dla samej postaci. Cassandra Webb nigdy nie była dużą postacią w komiksach Marvela, co sprawia, że tworzenie filmu o niej wydaje się niewłaściwym pomysłem.

Recenzenci zauważają, że Sony, tworząc uniwersum Spider-Mana, nie potrafi stworzyć filmów, które spełniałyby oczekiwania widzów.

Podsumowanie

Mimo solidnej obsady aktorskiej, film ″Madame Web″ nie spełnia oczekiwań. Nudna fabuła i brak sensowności sprawiają, że jest to film nie warty uwagi. Twórcy nie potrafili wykorzystać potencjału postaci oraz stworzyć interesującej historii.

Jeśli jesteś fanem komiksów Marvela, prawdopodobnie poczujesz się zawiedziony/a oglądając ten film. Można śmiało stwierdzić, że ″Madame Web″ nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom widowni, zarówno jeśli chodzi o fabułę, jak i akcję.